Proste i tanie pożyczanie:

100% online

bezpieczna płatność kodem

bez zbędnych formalności

Jakie to proste!


OneyRaty to:

w kilka minut

Naszemu rekordziście jego przejście zajęło 3 minuty 26 sekund! Czas liczony od weryfikacji numeru telefonu Klienta do zapłaty za zakupy w kasie.

100% online

Rozwiązanie kredytowe w pełni online, dostępne na Twoim smartfonie lub komputerze.

bez dokumentów i zaświadczeń

Nie potrzebujemy od Ciebie żadnych dokumentów. Dodatkowo wszystkie pliki od nas dostaniesz mailowo

według Twoich potrzeb

Ty decydujesz z jakiej oferty skorzystasz. Możesz zapłacić za całość lub część swoich zakupów.

Nasi partnerzy:


Przykłady reprezentatywne i RRSO dla pożyczek zawieranych za pośrednictwem serwisu https://oneyraty.pl, dla pożyczki online i pożyczki w opcji Kup na raty u naszych partnerów, podane są po wejściu na dedykowaną zakładkę pożyczka online lub zakładkę przypisaną do partnera. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego konsumenta, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Pożyczkodawcą jest Smartney Grupa Oney S.A.

Smartney Grupa Oney z siedzibą w Warszawie, adresem przy ul. Krakowiaków 44, 02-255 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000204413, NIP 5272429317, kapitał zakładowy 4.383.360 zł w całości wpłacony.