Partnership Development Manager

Warszawa
umowa o pracę, kontrakt b2b
menedżer
rekrutacja zdalna
pełny etat
praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • rozwój sprzedaży rozwiązania OneyRaty na rynku polskim

  • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych w branży retail/sieci usług

  • analiza potrzeb, dobór optymalnych rozwiązań oraz przygotowywanie oferty

  • prowadzenie negocjacji biznesowych

Nasze wymagania

  • sieć kontaktów biznesowych, branża retail, usługi

  • doświadczenie na podobnych stanowisku związanym ze sprzedażą, szczególnie cenne doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych dla biznesu

  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

  • dobra znajomość j. angielskiego, min. B2 (praca w międzynarodowym środowisku)

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ lub umowę B2B

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pakiet benefitów, w tym system premiowy, karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

  • udział w ciekawym projekcie i możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

  • pracę w zespole ludzi realizujących cele z pasją i zaangażowaniem

  • dogodną lokalizację biura w centrum Warszawy, ale też możliwość pracy zdalnej

Benefity
dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
dofinansowanie nauki języków
ubezpieczenie na życie
inicjatywy dobroczynne
szkolenia wewnętrzne

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk „Aplikuj Teraz”.