Lider Zespołu Sprzedaży

Wołomin
umowa o pracę
kierownik / koordynator
ważna jeszcze 16 dni
pełny etat
rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie i zarządzanie sprzedażą produktów finansowych na terenie Punktu i Sklepu (karty kredytowe, kredyty, konsolidacje, ubezpieczenia)
  • Realizacja indywidualnych oraz zespołowych celi sprzedażowych i jakościowych
  • Zarządzanie zespołem Doradców: dbanie o rozwój i motywację Pracowników
  • Dbanie o wysoki poziom standardów obsługi klienta zgodny z polityką i procedurami firmy
  • Podnoszenie wiedzy produktowej podległych pracowników

Nasze wymagania:

  • Realizujesz cele sprzedażowe i wiesz jak je osiągać
  • Możesz pochwalić się sukcesami w branży finansowej
  • Odznaczasz się wysokimi umiejętnościami interpersonalnymi
  • Umiesz szybko reagować w sytuacjach niestandardowych
  • Jesteś dobrze zorganizowany i odpowiedzialny
  • Lubisz pracować z ludźmi i rozwijać ich kompetencje

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Premia bez limitu
  • Konkursy sprzedażowe
  • Dodatkowe pieniądze na święta
  • Dostęp do platformy językowej

Benefity
dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
dofinansowanie nauki języków
dofinansowanie szkoleń i kursów
ubezpieczenie na życie
inicjatywy dobroczynne

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk „Aplikuj Teraz”.