Lider Zespołu Sprzedaży

Płock
umowa o pracę
kierownik / koordynator
ważna jeszcze miesiąc
pełny etat
rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i zarządzanie sprzedażą produktów finansowych na terenie Punktu i Sklepu (karty kredytowe, kredyty, konsolidacje, ubezpieczenia)

  • Realizacja indywidualnych oraz zespołowych celi sprzedażowych i jakościowych

  • Zarządzanie zespołem Doradców: dbanie o rozwój i motywację Pracowników

  • Dbanie o wysoki poziom standardów obsługi klienta zgodny z polityką i procedurami firmy

  • Podnoszenie wiedzy produktowej podległych pracowników

Nasze wymagania

  • Realizujesz cele sprzedażowe i wiesz jak je osiągać

  • Możesz pochwalić się sukcesami w branży finansowej

  • Odznaczasz się wysokimi umiejętnościami interpersonalnymi

  • Umiesz szybko reagować w sytuacjach niestandardowych

  • Jesteś dobrze zorganizowany i odpowiedzialny

  • Lubisz pracować z ludźmi i rozwijać ich kompetencje

To oferujemy

  • Premię za każdą umowę bez górnego limitu

  • Konkursy sprzedażowe

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dostęp do platformy językowej

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta Multisport

Benefity
dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
dofinansowanie nauki języków
dofinansowanie szkoleń i kursów
ubezpieczenie na życie
inicjatywy dobroczynne

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk „Aplikuj Teraz”.