Konsultant w Contact Center

Warszawa
umowa o pracę, umowa zlecenie
specjalista (mid / regular)
ważna jeszcze 11 dni
pełny etat
rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków:

  • Telefoniczna obsługa i wsparcie Klienta Doradztwo w zakresie dodatkowych produktów i usług
  • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klientów zgodnie z przyjętymi standardami Realizacja indywidualnych celów jakościowych i sprzedażowych
  • Obsługa pisemnych i mailowych dyspozycji Klienta

Nasze wymagania:

  • Lubisz rozmawiać z ludźmi, a pomoc w rozwiązywaniu problemów to dla Ciebie przyjemność
  • Swobodnie budujesz relacje z Klientami i trafnie identyfikujesz ich potrzeby
  • Lubisz wyzwania i dążysz do osiągania założonych celów
  • Jesteś entuzjastą o pogodnym usposobieniu
  • Praca zmianowa i w weekendy to dla Ciebie wyzwanie, a nie przeszkoda
  • Posiadasz wykształcenie min. średnie

To oferujemy:

  • Umowę o pracę lub zlecenie (do wyboru)
  • Wynagrodzenie (podstawa+ premia): 22-25 zł brutto/h
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Opiekę medyczną LUXMED i ubezpieczenie na życie
  • Dostęp do platformy językowej
  • Biuro w centrum Warszawy ( wszędzie blisko)
  • Możliwość pracy zdalnej po osiągnięciu pełnej samodzielności
Benefity
dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
dofinansowanie nauki języków
dofinansowanie kursów i szkoleń
ubezpieczenie na życie
inicjatywy dobroczynne

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk „Aplikuj Teraz”.