Ekspert Finansowy

Konin
Umowa o pracę
Ekspert
Ważna jeszcze 20 dni
Pełen etat
rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz prowadzenie sprzedaży produktów na terenie Punktu i sklepu
  • Realizowanie indywidualnych celów sprzedażowych i jakościowych
  • Telefoniczny i bezpośredni kontakt z klientami w celu przekazywania informacji o nowych produktach, aktualnych usługach
  • Budowanie dobrych relacji z Klientem i pomaganie w realizowaniu jego potrzeb
  • Zawieranie umów z klientami według najwyższych standardów

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta w branży finansowej min. 3 letnie
  • Umiejętność efektywnego prowadzenia rozmów telefonicznych w celu przekazywania informacji o nowych produktach, aktualnych usługach
  • Wysoka motywacja do działania i osiągania wyników
  • Efektywne podejście sprzedażowe – znajomość technik sprzedaży oraz zorientowanie na Klienta
  • Wykształcenie minimum średnie

To oferujemy:

  • Atrakcyjną miesięczną premię
  • Premię za każdą umowę bez górnego limitu
  • Konkursy sprzedażowe
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dostęp do platformy językowej
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
Benefity
dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
dofinansowanie nauki języków
dofinansowanie kursów i szkoleń
ubezpieczenie na życie
inicjatywy dobroczynne

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk „Aplikuj Teraz”.