Doradca Finansowy

Zgorzelec
umowa o pracę
specjalista (mid / regular)
ważna jeszcze 25 dni
pełny etat
rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz prowadzenie sprzedaży produktów na terenie Punktu i sklepu

  • Telefoniczny i bezpośredni kontakt z klientami w celu przekazywania informacji o nowych produktach, aktualnych usługach

  • Budowanie dobrych relacji z Klientem i pomaganie w realizowaniu jego potrzeb

  • Zawieranie umów z klientami według najwyższych standardów

Nasze wymagania

  • Lubisz rozmawiać z Klientami, potrafisz słuchać ich potrzeb zarówno telefonicznie jak i w kontakcie bezpośrednim

  • Lubisz sprzedaż

  • Masz doświadczenie w sprzedaży

  • Posiadasz wysokorozwinięte umiejętności handlowe, umiejętności nawiązywania kontaktów i utrzymywania relacji

  • Posiadasz min. wykształcenie średnie oraz dobrą umiejętność obsługi komputera (MS Office, Internet)

Mile widziane

  • Znajomość produktów bankowych

To oferujemy

  • Atrakcyjną miesięczną premię – średnia wypłacana premia to 1,876 zł

  • Premię za każdą umowę

  • Indywidualną premię bez górnego limitu

  • Konkursy sprzedażowe

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dostęp do platformy językowej

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta Multisport

Benefity
dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
dofinansowanie nauki języków
ubezpieczenie na życie
inicjatywy dobroczynne
szkolenia wewnętrzne

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk „Aplikuj Teraz”.