Zakupy od ręki

Nie odkładaj swoich planów na lepsze czasy. Dzięki kredytowi ratalnemu jeszcze dziś możesz opłacić zakupy o wartości do 30 000 zł. Umowa o kredyt może zostać przygotowana nawet na kilka towarów.

Większe możliwości kredytowe

U nas możesz uzyskać większą kwotę kredytu, przedstawiając nam połączone dochody: swoje i współmałżonka.

Indywidualne dopasowanie

Spłatę pożyczonej kwoty możesz dopasować do swoich możliwości i rozłożyć nawet na 36 miesięcy.

Niezmienne zasady

Z nami możesz mieć pewność, że odsetki będą naliczane jedynie od rzeczywistej kwoty zadłużenia, a wysokość oprocentowania przez cały okres trwania umowy nie zmieni się.

 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania kredytu ratalnego w Leroy Merlin
z banku Credit Agricole Bank Polska S.A. wynosi 23,10%. Kalkulacja dokonana na dzień 1.01.2018 r. na przykładzie reprezentatywnym.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania kredytu ratalnego w Auchan
z banku Credit Agricole Bank Polska S.A. wynosi 22,70%. Kalkulacja dokonana na dzień 1.01.2018 r. na przykładzie reprezentatywnym.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania kredytu ratalnego w Bricoman 
z banku Credit Agricole Bank Polska S.A. wynosi 23,40%. Kalkulacja dokonana na dzień 1.01.2018 r. na przykładzie reprezentatywnym.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania kredytu ratalnego w Norauto
z banku Credit Agricole Bank Polska S.A. wynosi 24%. Kalkulacja dokonana na dzień 1.01.2018 r. na przykładzie reprezentatywnym.


Oney Polska S.A. jest pośrednikiem kredytowym Credit Agricole Bank Polska S.A. umocowanym do zawierania i zmiany umów o kartę kredytową, pożyczkę, kredyt za zakup towarów i usług, odbierania oświadczeń w zakresie tych umów, wykonywania w imieniu Banku obsługi posprzedażowej oraz innych czynności związanych z zawartymi umowami. 

Oney Polska S.A. pośrednik kredytowy współpracujący również z Alior Bank S.A., umocowany do zawierania umów pożyczki do 200 000 zł oraz dokonywania czynności faktycznych związanych
z zawarciem tych umów.

Pośrednik kredytowy za czynności wykonywane przy zawarciu umowy kredytowej otrzymuje wynagrodzenie od banku.