Rachunki z kartą

Stałe rachunki np. za prąd, gaz czy telefon opłacisz wygodnie przelewem z Twojej karty. Opłaty zrealizujesz w serwisie www.oney24.pl, w Punktach Doradztwa Finansowego w Auchan i pod numerem Infolinii 71 799 70 01 lub 801 700 170.
 

Wygodne zakupy

 • w sklepach, punktach usługowych i w Internecie
  Kartą zapłacisz za zakupy w hipermarkecie, swojej aptece, a nawet w sklepie osiedlowym oraz w sklepach internetowych.
 • w kilka sekund
  Dzięki technologii zbliżeniowej zakupy do 50 zł opłacisz w kilka sekund. Wystarczy, że zbliżysz kartę do czytnika.
 • na raty
  Zakupy powyżej 300 zł zawsze możesz rozłożyć na wygodne raty. Wystarczy zadzwonić na Infolinię pod numer: 71 799 70 01 lub 801 700 170

Dodatkowe środki za 0 zł

Jeśli wykonujesz transakcje bezgotówkowe, np. płacisz kartą za zakupy w sklepie lub przez Internet, a do tego spłacasz wszystko w okresie bezodsetkowym (do 54 dni), nie naliczamy Ci odsetek. W ten sposób korzystasz z darmowego kredytu.

Pieniądze zawsze pod ręką

Karta daje łatwy i tani dostęp do dodatkowych pieniędzy o każdej porze dnia i nocy.  

Gotówkę wypłacisz we wszystkich bankomatach z logo Visa. Możesz także zadzwonić na naszą Infolinię pod numer: 71 799 70 01 lub 801 700 170 i zlecić przelew środków z rachunku karty na swoje konto osobiste lub samodzielnie przelać pieniądze logując się w serwisie www.oney24.pl 

​Korzystne zakupy w Auchan

 • Zarabiasz na wydawaniu
  Przy płatności kartą bierzesz udział w programie oszczędnościowym Skarbonka i zyskujesz pieniądze, które możesz wydać podczas kolejnych zakupów w Auchan.
 • Kupujesz po okazyjnych cenach
  Przy płatności kartą przysługuje Ci dostęp do wyjątkowych rabatów i promocji w Auchan.
 • Korzystasz z promocji „raty 0%”
  Płacąc naszą kartą za zakupy w Auchan możesz rozłożyć je na 4 lub 10 nieoprocentowanych rat.
 • Zakupy spłacasz w ratach
  Zawsze przy płatności naszą kartą, zakupy w Auchan możesz rozłożyć przy kasie na 5 niskooprocentowanych rat.

Wydatki pod kontrolą

W serwisie www.oney24.pl  możesz bezpiecznie sprawdzić stan środków na rachunku karty, przejrzeć historię transakcji oraz przypomnieć sobie datę i kwotę spłaty. Dodatkowo w każdym bankomacie z logo Visa możesz też sprawdzić stan środków dostępnych na rachunku karty.

GRATIS dla aktywnych

 • zarówno w pierwszym roku korzystania
  Zwrócimy Ci opłatę za wydanie karty, jeśli w ciągu 75 dni od podpisania umowy będziesz aktywnie korzystał z karty i dokonasz nią minimum 2 transakcji o łącznej kwocie przynajmniej 800 zł.
 • jak i w kolejnych latach
  Zwolnimy Cię z rocznej opłaty za kartę jeżeli suma Twoich transakcji w ciągu roku wyniesie co najmniej 4 800 zł. To bardzo proste, wystarczy że na przykład w każdym miesiącu zrobisz zakupy za 200 zł w Auchan i za 200 zł zatankujesz samochód. 

Dla umów o kartę kredytową Auchan zawartych od dnia 27.04.2016 r. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania na dzień 01.02.2017 r. dla kredytu w karcie kredytowej Auchan w wysokości 3500 zł (całkowita kwota kredytu) spłacanego w 12 równych miesięcznych ratach kapitałowo-odsetkowych z oprocentowaniem nominalnym 9,88% (stopa zmienna) wynosi 11,80% i jest uzależniona od wysokości stopy odsetek ustawowych określonych w art. 359 Kodeksu cywilnego. Całkowity koszt kredytu 214,12 zł, całkowita kwota do zapłaty 3714,12 zł. Oprocentowanie karty jest zmienne i zależy od stopy odsetek ustawowych określonych w art. 359 Kodeksu cywilnego.
Dla umów o kartę kredytową Auchan zawartych do dnia 26.04.2016 r. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania na dzień 01.02.2017 r. dla kredytu w karcie kredytowej Auchan w wysokości 3500 zł (całkowita kwota kredytu) spłacanego w 12 równych miesięcznych ratach kapitałowo-odsetkowych z oprocentowaniem nominalnym 9,88% (stopa zmienna) wynosi 11,80% i jest uzależniona od wysokości stopy kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego. Całkowity koszt kredytu 214,12 zł, całkowita kwota do zapłaty 3714,12 zł. Oprocentowanie karty jest zmienne i zależy od stopy kredytu lombardowego NBP.


Oney Polska S.A., jako pośrednik kredytowy współpracuje z Credit Agricole Bank Polska S.A. Zakres umocowania: zawieranie i zmiana umów o kartę kredytową, odbieranie oświadczeń w zakresie tych umów oraz umów pożyczki lub kredytu ratalnego, wykonywanie w imieniu Banku obsługi posprzedażowej oraz innych czynności związanych z zawartymi umowami. Pośrednik kredytowy za czynności wykonywane przy zawarciu umowy kredytowej otrzymuje wynagrodzenie od banku.